BREEAM i DGNB - ECOSQUAD - budownictwo ekologiczne, ekologia, szkolenia

BUDOWNICTWO ZRÓWNOWAŻONE
Certyfikaty nie mają przed nami tajemnic.
LEEDBREEAMDGNBHQEWELLEKOLOGICZNE MATERIAŁY
Przejdź do treści

BREEAM i DGNB

ECO FIRMY
Natalia Naumova posiada 10 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania projektami w obszarze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego.  Od ponad 7 lat jej aktywność zawodowa jest także związana z budownictwem zrównoważonym.
W latach 2010-2012 była zaangażowana we wdrożenie w firmie ECHO Investment S.A. standardu BREEAM wykorzystywanego w ocenie jakości budynków i ich oddziaływania na środowisko. W latach 2012-2016 pracowała w niemieckiej firmie Drees & Sommer jako Menadżer Projektu, a następnie Partner Projektu i Lider zespołu zrównoważonego budownictwa w Rosji  i Wspólnocie Niepodległych Państw.


Obecnie jest niezależnym konsultantem, członkiem RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors),  Asesorem BREEAM International New Construction,  Asesorem BREEAM International Refubrishment & Fit-Out, Audytorem BREEAM In – Use oraz konsultantem DGNB.
W 2015 roku, zostałam wyróżniona prestiżową nagrodą BREEAM Country First Assessor Award, przyznaną przez autora i operatora standardu BREEAM, BRE Global. Posiada szroką listę uprawnień w zakresie budownictwa certyfikowanego, co stawia ją w czołówce Polskich konsultantów, a międzynarodowe doświadczenie i indywidualne podejście do projektu daje przewagę nad konkurencją.

Zakres świadczonych usług obejmuje certyfikację budynków nowopowstających,  będących już w eksploatacji a także rekonstruowanych, projektów fit-out’u pomieszczeń i ich technicznego wyposażenia zgodnie z wymaganiami międzynarodowych standardów budownictwa zrównoważonego BREEAM oraz DGNB w Unii Europejskiej i w krajach WNP.
BREEAM New Construction - certyfikacja nowopowstających budynków o różnym przeznaczeniu.
BREEAM Refurbishment & Fit-Out -  certyfikacja budynków rekonstruowanych o różnym przeznaczeniu (z wyjątkiem budynków
mieszkalnych), projektów fit-out’u i wyposażenia technicznego zgodnie z dostępnymi opcjami: konstrukcje, systemy inżynieryjne budynku, lokalne systemy inżynieryjne, projekty wnętrz.
BREEAM In-Use - certyfikacja istniejących budynków o różnym przeznaczeniu (z wyjątkiem budynków mieszkalnych) zgodnie z dostępnymi opcjami: techniczne charakterystyki budynku, zarządzanie obiektem i zarządzanie najemcami.
DGNB New Offices - certyfikacja nowopowstających budynków o przeznaczeniu biurowym.
  
OBIEKTY REFERENCYJNE:
KONTAKT
mobile:  +48 517-160-640
POMOC ?
Jeśli nie znalazłeś na stronie interesujących
Cię informacji,
skontaktuj się z nami w wiadomości e-mail
lub telefonicznie, a z pewnością pomożemy.
Wróć do spisu treści