Szkolenia indywidualne LEED, BREEAM, WELL, DGNB, HQE - ECOSQUAD Zrównowazone budownctwo LEED BREEAM WELL DGNB

Certyfikaty nie mają przed nami tajemnic!
Przejdź do treści


INDYWIDUALNE SZKOLENIA LEED, BREEAM, WELL, DGNB, HQE - budowictwo zrównoważone w pigułce!

Dla osób indywidualnych, chcących poszerzyć swoją wiedze prowadzimy zapisy na szkolenia grupowe oraz szkolenia indywidualne, a także nowość - szkolenia online.
Dla każdej grupy lub osoby indywidualnej tworzymy szkolenie z zakresu wskazanego przez klienta, uwzględniając szczególnie treści które mogą być przydatn w jego branży i kładąc nacisk na informacje praktyczne.
Napisz do nas aby poznać terminy i zakres szkoleń.

Kontakt:

Barbara Jackowska
tel. +48 517160640

Ponad 670 godzin przeprowadzonych szkoleń z zakresu budownictwa zrównoważonego, certyfikacji LEED, BREEAM, WELL, DGNB, HQE oraz budownictwa pasywnego. Kilkadziesiąt artykułów w prasie branżowej na temat systemów certyfikacji.
Swoją karierę w branży budownictwa zrównoważonego zaczynała w firmie Skanska, następnie doskonaląc swoją wiedzę w PLGBC. Ukończyła akredytowany kurs zarządzania projektami PRINCE2® (Projects In Controlled Environments ), a także szerg szkoleń z zakresu LEED, BREEAM i DGNB.
Od 2011 roku w firmie ECOSQUAD odpowiada za merytoryczną część opracowań dokumentacji dla budynków certyfikowanych, a także szkolenie firm deweloperskich i wykonawczych z zakresu budownictwa certyfikowanego LEED, BREEAM, DGNB.
Wróć do spisu treści