Tikkurila Everal Aqua Matt 10 - ECOSQUAD Zrównowazone budownctwo LEED BREEAM WELL DGNB

Certyfikaty nie mają przed nami tajemnic!
Przejdź do treści
ECO PRODUKTY > ECO Farby > Farby - ściany i sufity
Tikkurila Everal Aqua Matt 10
Emalia akrylowa do wnętrz i na zewnątrz

Najnowszej generacji, uniwersalna, wodorozcieńczalna, matowa emalia akrylowa, o wysokiej trwałości.  Produkt przeznaczony do malowania wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni drewnianych, płyt wiórowych i uprzednio zagruntowanych podłoży metalowych, jak również do powierzchni: stalowych, stali ocynkowanej, kwasoodpornej, aluminium, miedzi, plastikowych, szklanych, glazury - po uprzednim przygotowaniu podłoża.
Trwałe zabezpieczenie powierzchni
Tikkurila Everal Aqua Gloss 80 to najnowszej generacji, tworząca powłokę z połyskiem emalia wodorozcieńczalna, która nadaje pomalowanej powierzchni wysoką odporność
na zmienne warunki atmosferyczne, działanie promieni UV, uszkodzenia mechaniczne oraz na podwyższoną temperaturę (emalia polecana jest m.in. do kaloryferów).

Atrakcyjny efekt finalny
Farba charakteryzuje się bardzo dobrą siłą krycia, tworzy nieżółknącą powłokę nawierzchniową i dostępna jest w szerokiej gamie ponad 13 tys. kolorów.

W trosce o zdrowie i środowisko
Tikkurila Everal Aqua Matt 10 nie emituje przykrego zapachu podczas aplikacji.  Dodatkowo farba posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego co oznacza,
że produkt jest w pełni bezpieczny dla osób szczególnie wrażliwych i ze skłonnościami do alergii.

Oszczędność czasu i komfort stosowania
Farba szybko schnie i jest łatwa w aplikacji: nie kapie, nie pryska.  Dodatkowo, charakteryzuje się bardzo dobrą rozlewnością i przyczepnością do podłoża.

Wróć do spisu treści