Tikkurila - ECOSQUAD Zrównowazone budownctwo LEED BREEAM WELL DGNB

Certyfikaty nie mają przed nami tajemnic!
Przejdź do treści
ECO FIRMY

Trwała ochrona i zrównoważone piękno od 1862 r.
Tikkurila Polska S.A. jest wiodącym skandynawskim producentem branży farbiarskiej znanym z silnych marek, wysokiej jakości produktów do ochrony i dekoracji powierzchni oraz profesjonalnego serwisu, dzięki którym zapewnia swoim klientom najlepszą obsługę i pełną satysfakcję.
W Polsce Tikkurila ma ugruntowaną pozycję, należy do czołowych producentów w branży. Swoim klientom oferuje produkty najwyższej jakości.

NASZA OFERTA
Tikkurila zapewnia swoim klientom wysokiej jakości, przyjazne dla użytkownika, trwałe rozwiązania w zakresie ochrony i dekoracji powierzchni. Nasz wieloletni, systematyczny wysiłek zaowocował produkta
mi, które są łatwe w użyciu, zapewniają trwałość powłoki i efektu, a przy tym są bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

Oferujemy szeroką gamę produktów do konserwacji  i dekoracji powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych dla klientów indywidualnych, profesjonalistów oraz dla przemysłu. Nasza oferta obejmuje między innymi  farby do wnętrz, lakiery, produkty  do drewna do stosowania na zewnątrz, produkty murarskie, a także produkty przeznaczone dla powierzchni metalowych i powłok funkcjonalnych. Ponadto Tikkurila dostarcza produkty dla branży metalowej i przemysłu drzewnego.

W ramach obsługi oferujemy naszym klientom konsultacje techniczne, porady dekoratorskie i inspiracyjne, wskazówki, instruktaże, karty kolorów, usługi i szkolenia z zakresu tintingu, wizyty w zakładach produkcyjnych, a także usługi kontrolne i analityczne.
Trwała ochrona i zrównoważone piękno od 1862 r.
Tikkurila jest pionierem w dziedzinie trwałego malowania, ochrony powierzchni oraz korzystania z kolorów, a wszystko to robimy w sposób  odpowiedzialny. Dzięki zrównoważonemu wykorzystywaniu ograniczonej ilości surowców naturalnych, poprzez naszą pracę i produkty wprowadzamy trwałe piękno oraz wpływamy na poprawę jakość życia ludzi oraz dłuższy czas użytkowania powierzchni.
Przez dekady Tikkurila systematycznie rozwijała wysokiej jakości i przyjazne dla użytkowników rozwiązania, bezpieczne zarówno dla ludzi jak i środowiska. Podstawowe zasady naszej działalności opierają się na bezpieczeństwie, jakości i trwałości naszych produktów.

Odpowiedzialność przejawia się także w sposobie, w jakim prowadzimy naszą działalność; to fundament naszych wartości i marek. Chcemy mieć pewność, że wszystkie nasze działania są odpowiedzialne, i że współpracujemy z partnerami, którzy podzielają nasze wartości. Podążamy za zaostrzającymi się przepisami i standardami z zakresu bezpieczeństwa i ochrony środowiska i aktywnie uczestniczymy w działaniach stowarzyszeń branżowych zarówno na poziomie poszczególnych krajów, jak i Unii Europejskiej, aby tworzyć dla naszych klientów jeszcze bezpieczniejsze i przyjaźniejsze środowisku naturalnemu produktów.

KONTAKT
Wróć do spisu treści